הסיפור שלנו

כל דבר החיים מתחיל בהשראה. וכך גם הסיפור שלנו. בשנת 2008, ליאור כרמל, שהקים את הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, התבקש על ידי משרד הבריאות לפתח את התכנית לאומית למניעת התאבדויות. לא הייתה כאן התלבטות. ליאור קטף את האתגר, ובלי שום היסוס יצא לדרך. וכך ברגע מכונן אחד – נולדה השראה.  

היום, אחרי למעלה מעשור של פעילות, התגבשנו לכדי ארגון קטן ואיכותי שמספק שירותי ייעוץ ארגוני-אסטרטגי  ומלווה ארגונים ומנהלים, בכל רובדי הפעילות הארגונית עם קשת רחבה של מגוון פתרונות.  

  אנחנו בהשראה מאמינים שכל ארגון מתפתח וצומח מתוך תהליך מעגלי אינסופי שתחילתו תמיד בהשראה. עם תפיסת העולם הזו אנחנו מגיעים אליכם, ועל ידי צלילה לעומק העשייה הארגונית וניתוח הרקמה האנושית שמרכיבה אותו, אנו מעצבים יחד אתכם פתרון הוליסטי 360. פתרון מקורי, יצירתי ומדויק שיבטיח הנעה ותוצאות בשטח.  

מאז שיצאנו לדרך ועד היום, ליווינו לאורך הדרך עשרות מנהלים בכירים וארגונים מהגדולים בישראל, ולכולם עזרנו לצלוח אתגרי ניהול מורכבים ולהשיג את יעדיהם בהצלחה רבה. 

אודות

למידע נוסף מלאו את הפרטים

ליאור כרמל | מנכ"ל

ליאור כרמל, מייסד השראה, הוא יועץ ארגוני-אסטרטגי בכיר, מומחה לפיתוח תכניות לאומיות, ניהול מערכות ופרויקטים חינוכיים. ליאור  מרצה לאסטרטגיות ניהוליות במוסדות שונים, בניהם מכללת סמינר הקיבוצים ואוניברסיטת בר אילן.

לפני שיסד את השראה כיהן ליאור כמזכ"ל תנועת הצופים, ולאחר מכן כמנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. בהמשך פיתח את התכנית הלאומית למניעת התאבדויות עבור משרד הבריאות.

ליאור הוא בעל ניסיון רב בניהול מערכי עובדים ומתנדבים רחבי היקף ומומחיות בפיתוח תהליכים אסטרטגיים ותהליכי למידה התנהגותיים, אישיים וארגוניים.

בעשור האחרון ליאור מלווה ארגונים וחברות ציבוריות, מסייע להם בהובלת תהליכי שינוי. הוא עוסק בפיתוח והטמעה של תכניות למזעור תופעות במערכות וארגונים החל במניעת אובדנות, דרך התמודדות עם הטרדות מיניות, אירועי אלימות ועוד.

ליאור הוא בעל תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית ובמנהל עסקים ותעודת ייעוץ ארגוני. אך יותר מכל דבר אחר – מאמין בבני אדם.

אודות צוות השראה

צוות השראה מונה שורת יועצים ומדריכים מומחים, מוכשרים ובעלי ניסיון רב בעבודת שדה, ממגוון דיסציפלינות בתחום מדעי ההתנהגות.

לאורך השנים אנו מכשירים ומלווים מנהלים וצוותי עבודה להצלחה אישית וקבוצתית, ומהווים השראה ודוגמה מצוינת לעבודה משותפת טובה ויעילה, שמקורה בתקשורת בין אישית חיובית ומפרה.

צור קשר