ליווי וייעוץ ארגוני

 עבודת הניהול והעשייה העסקית היום-יומית הן כמו מערבולת שואבת. במקרים רבים שגרת היום היא אינטנסיבית כל כך, עד שהיא אינה מאפשרת לכם, מנהלי הארגון, "להרים ראש", להתבונן על המערכת ממעוף הציפור ולנווט אותה לפריצות דרך ולתוצאות עסקיות.  

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. מביאים אליכם מעטפת רחבה ותומכת של פתרונות ייעוץ ארגוני אסטרטגי וליווי שוטף. בתהליך העבודה אנחנו מפרקים לגורמים את הכוחות הפנימיים והחיצוניים המשפיעים על הארגון, בכל רבדי פעילותו, ולאחר מחקר והכרות עומק אנחנו מנתחים האתגרים העומדים בפניכם ומעצבים יחד אתכם פתרון מעשי, ייעודי ומדויק שמשיג תוצאות.

אודות

למידע נוסף מלאו את הפרטים

c

ייעוץ וליווי בתהליכים אסטרטגים

ארגון שמתנהל ללא חזון הוא כמו אדם  התועה בדרך ללא מטרה. ואם זה כך – מי יודע לאן נגיע? לכן, העיקרון החשוב ביותר שמנחה אותנו בהשראה הוא תרגום החזון לפעולות ועשייה מקצועית, ניהולית ועסקית יום-יומיות שיאפשרו לנו להגיע למטרה. תהליך הליווי האסטרטגי כולל הגדרת הייעוד, החזון וערכי הליבה, שרטוט מפת הדרכים הארגונית, הצבת מטרות ויעדים, פיתוח תכניות עבודה המבוססות על אבני דרך וליווי שוטף ביישום והטמעה.

פיתוח תרבות אירגונית

לכל ארגון DNA משלו- ערכים משלו, חזון ושפה משלו, ולכל ארגון "חוקי משחק" וקוד ארגוני שייחודיים רק לו, אשר יוצרים יחד את התרבות הארגונית. העמקת ההזדהות בין העובדים לבין התרבות הארגונית תורמת לגאוות יחידה, מייצרת מוטיבציה ומניעה לחתירה משותפת להשגת המטרות. זהו תהליך שבו אנחנו מגדירים יחד את חוקי המשחק שלכם, מחדדים את ה – DNA הארגוני והמבדל שלכם ומלווים אכם בהטמעתו בכל הממשקים הפנים ארגוניים ובכל המחלקות.

ניהול משברים באירגון

משברים בארגון הם כמעט בלתי נמנעים ויכולים להתרחש בכל תחום. עבור מנהלי הארגון, הנושאים באחריות, משבר הוא כמעט תמיד חוויה של כאוס, ומייצר תחושת תסכול או חוסר אונים. איך יוצאים מזה?  אנחנו בהשראה עומדים לרשותכם עם צוות המומחים שלנו ועם ניסיון עתיר שנים בניהול משברים ארגוניים. אנחנו כאן לייעץ, ללוות ולתמוך בכם מקצועית ואישית, לסייע לכם לנהל את המשבר, ולראות בו הזדמנות לשינוי, להקמת מנהיגות ולחיזוק תרבות ארגונית מיטבית.

פיתוח מנהלים

תהליך פיתוח המנהלים שלנו מאפשר לארגון לטפח את שכבת ההנהלה לשיפור ביצועים. התהליך כולל  הקניית כלים בליווי פרטני ואישי בהתאמה לצורכי המנהל, מפגשים קבוצתיים ומגוון הדרכות והכשרות לשיפור מיומנויות הניהול והתמודדות עם סוגיות ניהוליות יום-יומיות. ההדרכות כוללות נושאים קרדינליים לכל מנהל כגון: חיזוק חשיבה אסטרטגית, מיומנויות תקשורת בינאישית, יצירתיות בניהול, הנעת עובדים ושביעות רצון, טיפוח מנהיגות, ראיונות עבודה, פגישות משוב, עבודת צוות והתמודדות עם משברים.

צור קשר