פיתוח תכניות אסטרטגיות

ניתן למצוא הגדרות רבות לאסטרטגיה, אבל דבר אחד בטוח- אסטרטגיה היא מנת חלקם של מעצבי המדיניות, מקבלי ההחלטות ומובילי המערכות. האסטרטגיה היא ריצה למרחקים ארוכים, ונגזרת תמיד מתוך ייעוד הארגון וחזון לטווח ארוך, ומבטאת את היעדים, המטרות והכיוון שאליו אנחנו צועדים בעולם של אי וודאות.

פיתוח תכנית אסטרטגית מחייבת חשיבה הוליסטית אשר לוקחת בחשבון את כל הכוחות המשפיעים על התוצאות בתוך הארגון ומחוצה לו. ולשם כך אנחנו כאן. כדי לפתח אתכם ועבורכם תכניות אסטרטגיות שיאפשרו לכם לכוון גבוה ולהגיע למטרה.

אודות

למידע נוסף מלאו את הפרטים

תוכניות לאומיות

אחד מתחומי המומחיות של השראה הוא פיתוח תכניות לאומיות, שמטרתן עיצוב מדיניות ושינוי התנהגויות כלל חברתיות. תהליך העבודה הוא מתמשך ומבוסס על למידה יסודית ומעמיקה הכוללת ביצוע מחקרים אינטר-דיסציפלינריים בשיתוף מוסדות מחקר, תיאום ושיתוף פעולה בין-משרדים, התאמת המלצות התכנית לתרבות ולצרכים של הציבור בישראל, הטמעה הדרגתית בקרב הציבור, הערכה מקצועית, גיוס שותפים והמלצות לחקיקה ורגולציה. 

תוכניות אב חינוכיות

שינוי אמתי תמיד מתחיל בחינוך, ופיתוח תכנית אב חינוכית עירונית היא הדרך שלכם להוביל מהלכים פורצי דרך, לעצב מדיניות ולהטביע חותם! הצוות שלנו בהשראה מלווה זה שנים מערכות ומסגרות חינוכיות פורמליות ובלתי פורמליות בקנה מידה ארצי ומקומי ועוסק בפיתוח והטמעה של תכניות חינוכיות חדשניות ומעוררות השראה. אנחנו כאן כדי ללוות גם אתכם החל משלב הרעיון, דרך המחקר והפיתוח ועד יצירת שיתופי הפעולה והיישום התכנית הלכה למעשה.

תוכניות לבתי ספר ובני נוער

לאורך השנים פיתחנו בהשראה מגוון תכניות ייעודיות לבני נוער לצוותי ההוראה וההדרכה בבתי הספר ובמסגרות החינוך הבלתי פורמליות. מגוון התכניות כולל תכנית "יחסים בגבולות", ניהול תהליכי שיפור דרכי הוראה ועבודה עם תלמידים עם לקויות למידה, תכניות מניעה, תכניות אח"מ, דרכים לצמצום תופעות אנטי-חברתיות בקרב בני נוער, תכניות חוסן, מנהיגות נוער, הדרכה חברתית, קהילתית ועוד.

תוכניות לאירגונים

הלב הפועם בארגונים חברתיים רבים הוא מתנדבים, הם המשאב החשוב והמשמעותי ביותר והם הכוח המניע. לצוות השראה ניסיון רב בניהול והובלה של מערכי מתנדבים רחבי היקף ומומחיות שאין לה אח ורע בתחום. אנחנו נסייע לכם בבניית תכנית עבודה לגיוס, קליטה ושימור של מתנדבים, נלווה באופן שוטף את המנהלים, נוביל עבורכם פרויקטים ונפתח סדנאות והרצאות לאנשי הצוות ולמערך המתנדבים, כדי שתוכלו לנהל את פעילות הארגון בהצלחה מרבית.

צור קשר